i-mistrzostwa-glazurnicze-podkarpacia 2012-05-25

I Mistrzostwa Glazurnicze Podkarpacia

26 maja 2012 roku Rzeszów gościł najlepszych glazurników Podkarpacia. Do rywalizacji na placu pomiędzy Centrum Płytek F.H. BOZ S.A. oraz CH Rejtan przy ul. Geodetów 3  przystąpiło 26 glazurników.

Organizatorem pierwszej edycji  Glazurniczych Mistrzostw Podkarpacia była Firma Handlowa BOZ S.A. (akcjonariusz Grupy PSB) przy silnym wsparciu Sopro Polska, Grupy Tubądzin, Rubi Polska oraz Oddziału Podkarpackiego Stowarzyszenia Glazurników I Specjalistów Robót Wykończeniowych. 

W atmosferze zdrowej rywalizacji glazurnicy od godzin porannych przystąpili do zadań konkursowych, otrzymując zadanie oklejenia płytkami dwóch brył przestrzennych – prostokąta i trójkąta, które dodatkowo należało ze sobą połączyć.
Wysokie umiejętności uczestników w połączeniu z bardzo dobrym klimatem panującym w trakcie trwania rywalizacji nastrajały pozytywną energią na resztę dnia, i dzięki temu impreza z minuty na minutę stawała się bardziej ciekawa aż do samego finału.

Zaproszeni goście mogli nie tylko podziwiać kunszt wykonawców, ale również w miłej atmosferze spędzić czas. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali w konwencji zabawy liczne quizy i konkursy.

Zwycięzcą pierwszej edycji Mistrzostw został pan Paweł Getman z Jarosławia, drugie miejsce przypadło panu Dariuszowi Gątarskiemu z Rzeszowa a trzecie miejsce zajął pan Adam Szczutek z Harty.
Zwycięzca otrzymał od Sopro Polska pamiątkowy kryształ, pozostali medaliści Vouchery na zakup produktów marki Sopro w Centrum Budowlanym BOZ, zaś wszyscy uczestnicy drobne upominki firmowe.

Sopro Polska przyznała również wyróżnienia najmłodszym uczestnikom zawodów reprezentującym szkoły budowlane woj. podkarpackiego. Mateusz Tarnawski z Harty otrzymał specjalny puchar przeznaczony dla najmłodszego uczestnika turnieju, zaś kolejni zdolni uczniowie - Damian Leś i Mateusz Potoczny otrzymali upominki firmowe. Dla tych młodych ludzi udział w zawodach był wielkim wyzwaniem. Wywiązali się z niego bardzo dobrze. Walczyli bez kompleksów, ramię w ramię o jak największą liczbę punktów ze starszymi i doświadczonymi rywalami.

Pozostali partnerzy Mistrzostw również nie żałowali wyróżnień i nagród. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że wszyscy uczestnicy zawodów powrócili do domów usatysfakcjonowani nie tylko z wrażeniami zaciętej rywalizacji.

Podczas trwania imprezy przedstawiciele Stowarzyszenia Glazurników I Specjalistów Robót Wykończeniowych wykonali z płytek ceramicznych logotyp Sopro, który został przekazany szefom Firmy BOZ S.A.

Podsumowując zawody trzeba wspomnieć o bardzo dobrej organizacji oraz świetnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Ekipa Sopro po raz kolejny udowodniła, że potrafi działać sprawnie i skutecznie pokazując sobie i innym na czym polega dobre zgranie w ramach zespołu.


Aktualności

PSB Mrówka Nowy Targ NEOVTRADE
Siedziba:
Centrum Handlowe Stopiak
ul. Ludźmierska 26A, 34-400 Nowy Targ
Telefon: 728 454 756
E-mail: nowytarginformacja@psbmrowka.com.pl
NIP: 6621812105
REGON: 260438657