2012-02-01

Ruszyła Akademia Stolbud Włoszczowa S.A.

Stolbud Włoszczowa rozpoczął cykl szkoleń dla sprzedawców drewnianych okien i drzwi pod nazwą Akademia Stolbud Włoszczowa. Szkolenia obejmą swym zasięgiem całą Polskę. Przez okres jedenastu miesięcy firma Stolbud Włoszczowa przeszkoli setki pracowników salonów i punktów sprzedaży.

Z końcem stycznia bieżącego roku ruszył program szkoleń terenowych pod nazwą Akademia Stolbud Włoszczowa S.A.  Organizatorzy przewidują dwie formy szkoleń – jedną dla początkujących, drugą dla zaawansowanych uczestników. Jednodniowy panel edukacyjny ma za zadanie poszerzyć wiedzę uczestników o zagadnienia związane z tematyką okien i drzwi produkowanych przez Stolbud Włoszczowa oraz wyeksponować zalety i korzyści wynikające z ich użytkowania.

- Stolbud Włoszczowa to jeden z największych producentów okien i drzwi w Polsce. Jesteśmy na rynku już ponad 40 lat. To jasne, że mamy ogromne doświadczenie w stolarce, dlaczego więc się nim nie podzielić z naszymi partnerami? Zależy nam także na tym, aby ambasadorzy naszej marki potrafili efektywnie wykorzystać zdobyte wiadomości, przełożyć je na realną sprzedaż i spełnić oczekiwania klienta indywidualnego. Prace związane z projektem są dla nas wyzwaniem – przede wszystkim ze względu na zasięg przedsięwzięcia – mówi Paweł Arabas- Product Manager Stolbud Włoszczowa S.A.

To nie pierwsze tego typu projekty realizowane przez Stolbud Włoszczowa S.A. Firma ma na swoim koncie szereg odbytych szkoleń w minionych latach. Szkolenia o charakterze produktowo-handlowym zwykle odbywały się w terenie. Cykl szkoleń serwisowo – montażowych organizowany był w siedzibie firmy, a jego zakres tematyczny dotyczył przede wszystkim prawidłowego montażu okien i drzwi oraz unikania najczęstszych błędów montażowych. Nowa oferta szkoleniowa będzie znacznie bogatsza i bardziej rozbudowana. Nowością będą między innymi, obok prowadzonego dotychczas bloku tematycznego dotyczącego okuć, nowe panele informacyjne z zakresu wiedzy na temat materiałów do produkcji okien Stolbudu, takich jak na przykład: nawiewniki, szyby, czy lakiery. 

Terenowe szkolenia produktowe są bezpłatne, zapisy należy kierować do przedstawiciela handlowego z danego regionu Polski lub bezpośrednio pod numer telefonu (41) 38 82 293. Szkolenia kończą się egzaminem oraz uzyskaniem przez uczestnika certyfikatu, potwierdzającego wiedzę z zakresu okien i drzwi.


Galeria


Aktualności

PSB Mrówka Nowy Targ NEOVTRADE
Siedziba:
Centrum Handlowe Stopiak
ul. Ludźmierska 26A, 34-400 Nowy Targ
Telefon: 728 454 756
E-mail: nowytarginformacja@psbmrowka.com.pl
NIP: 6621812105
REGON: 260438657